Bonus Club program lojalnościowy działający w chmurze

Program lojalnościowy Bonus Club jest opartym o serwer www rozwiązaniem umożliwiającym realizację transakcji lojalnościowych. Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość dostępu do kont użytkowników oraz do panelu administratora i sprzedawców poprzez stronę www, dzięki temu w prosty sposób możemy połączyć wiele rozległych lokalizacji sklepów czy restauracji.

System przetwarza wprowadzone przez sprzedawców dane i nalicza odpowiednią ilość punktów zgodnie ze zdefiniowanymi przelicznikami grup towarowych . Zgromadzone punkty użytkownik może wykorzystać na zakup nagród zdefiniowanych przez administratora systemu.

Bonus Club jest programem bezpiecznym, wszelkie transakcje mogą podlegać dodatkowej akceptacji przez osobę uprawnioną lub administratora, wyklucza to wiele nadużyć , które mogą pojawić się w prostszych rozwiązaniach.

Program lojalnościowy Bonus Club oferowany jest w dwóch wariantach , jako wersja samodzielna, licencjonowana oraz jako wersja platformowa, udostępniana na określony czas w ramach opłaty abonamentowej.

 

 

Pełny opis programu znajduje się na stronie głównej programu http://www.systemy-lojalnosciowe.pl wszelkie niezbędne dane do logowania wypełniają się automatycznie.