Drukarki kart plastikowych

Elementem uzupełniającym ofertę Proficard są drukarki kart plastikowych. Umożliwiają one nadruk na kartach plastikowych dowolnej, kolorowej grafiki w rozdzielczości 300 dpi oraz paletą kolorów CMYK. Znakomicie nadają się do wydruku identyfikatorów kolorowych, kat lojalnościowych oraz personalizacji kart wstępnie zadrukowanych offsetowo. Naszym Klientom proponujemy urządzenia drukarki firmy Evolis, uznane na rynku modele Pebble4, Dualys 3, Zenius czy Primacy sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Evolis Zenius - najtańsza w ofercie drukarka do kart plastikowych, wyróżniająca się jednak wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Typowo biurkowa drukarka, zajmująca mało miejsca wyróżniająca się bardzo łatwą obsługą głównie za sprawą tzw. inteligentnych materiałów eksploatacyjnych, które komunikują się z drukarką za pomocą układu zbliżeniowego. Drukarka sama rozpoznaje rodzaj włożonej do środka folii barwiącej i automatycznie optymalizuje wszystkie parametry wydruku. Tą drukarkę szczególnie polecamy do mniejszych nakładów kart, jako drukarkę identyfikatorów lub do personalizacji kart plastikowych. Gwarancja producenta 24 miesiące.

 

Evolis Pebble4 - bardzo wydajna drukarka do kart plastikowych o bardzo długiej żywotności potwierdzonej 36 miesięczną gwarancją producenta. Zaawansowany procesor wydruku zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i wysoką jakość nadruku. Zoptymalizowana budowa drukarki pozwala wykonać do 150 kart kolorowych lub do 1000 kart monochromatycznych na godzinę zachowując przy tym niski poziom kosztów materiałów eksploatacyjnych. Drukarkę Evolis Pebble 4 proponujemy Klientom, którzy zamierzają świadczyć usługi w zakresie druku i personalizacji kart plastikowych.

 

Evolis Dualys3 - dwustronna drukarka do kart plastikowych, posiada te same parametry co model Evolis Pebble4 z tą różnicą że model Dualys3 oferuje możliwość nadruku obu stron karty w jednym przebiegu. Pozwala to na oszczędzenie czasu druku kart oraz wyeliminowanie błędów przy personalizacji powiązanej ( dane na rewersie karty muszą odpowiadać danym na awersie karty ) . Ta drukarka także objęta jest 36 miesięczną gwarancją i również polecana jest do wykorzystania w większych projektach lub dla firm świadczących usługi w zakresie druku i personalizacji kart plastikowych .

 

Evolis Primacy - nowość w ofercie francuskiego producenta ! drukarka do kart plastikowych z możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły w późniejszym czasie eksploatacji bez konieczności odsyłania drukarki do serwisu. Jeśli nagle uznasz że potrzebujesz drukarki dwustronnej wystarczy wykupić dodatkową opcję u Twojego dostawcy aby w kilka minut zmienić radykalnie funkcjonalność drukarki. Także montaż dodatkowych koderów kart odbywa się na zasadzie Plug & Play. Kompaktowa budowa pozwoliła zwiększyć prędkość druku i uzyskać nawet 240 kart kolorowych na godzinę. Evolis Primacy także korzysta z inteligentnych materiałów eksploatacyjnych, dzięki temu obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Drukarka polecana jest do produkcji średnich i dużych nakładów kart.