Identyfikatory plastikowe

Przygotowujemy identyfikatory plastikowe dla różnych branż, dostosowując ich parametry oraz wygląd do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Proponowane przez nas produkty znajdują szereg zastosowań, a spotkać je można aktualnie w niemal każdej branży – poczynając do sklepów spożywczych, a kończąc na przedsiębiorstwa finansowych w biurowcach.

Karta zbliżeniowa

Stają się ważnym elementem identyfikacji oraz kontroli dostępu.Od naszych Klientów zależy tak naprawdę zakres ich funkcjonalności oraz wygląd.


Co możemy zaoferować?

Przygotowujemy plastikowe

identyfikatory odznaczające się trwałością oraz lekkością. Przedmioty wykonujemy w technologii termosublimacji oraz HDP, dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość nadruku oraz dobre odwzorowanie kolorów. Możemy zapewnić dużą dowolność kolorystyczną, co pozwala na wprowadzenie barw firmowych, w ten sposób można zagwarantować dodatkowy element potęgujący identyfikację wizualną przedsiębiorstwa. Zadbaliśmy przy tym o zabezpieczenie identyfikatorów plastikowych. Nanosimy bowiem cienką warstwę zabezpieczającą nadruk przed ścieraniem. Dzięki temu można liczyć na dłuższy okres bezproblemowego użytkowania.

Ponadto oferowane przez nas identyfikatory na kartach plastikowych mogą być wyposażone w układ zbliżeniowy Mifare lub Unique 125 kHz. Są to standardowe karty zbliżeniowe oferowane przez Proficard. W ten sposób stają się wygodnym w zastosowaniu sposobem na zapewnienie kontroli dostępu. Osoby nieupoważnione nie będą mogły wejść do pomieszczeń chronionych przez układ zbliżeniowy bez posiadania odpowiedniego identyfikatora. Na zamówienie dostępne są także modele na kartach z układem HID, Indala oraz na kartach hybrydowych i dualnych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze identyfikatorów plastikowych?

  • na wymiary – dobrze zastosować rozwiązania o standardowych wymiarach, dzięki czemu pracownicy będą mogli bez problemu nosić karty w portfelach, kieszeniach lub znaleźć dopasowany wymiarami pokrowiec, ułatwiający noszenie na tzw. smyczy.

  • na materiał – warto zdecydować się na trwały materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne. Produkty wykonane z tworzywa sztucznego takiego jak HDP nie ulegają łatwo zniszczeniu poprzez połamanie. Odznaczają się także pewną elastycznością, co zwiększa wytrzymałość przedmiotów.

  • na wygląd – to szczególnie ważne przy wyborze odpowiednich identyfikatorów. Warto zastanowić się nad tym, jakie elementy powinien zawierać przedmiot, a mianowicie: zdjęcie pracownika, imię i nazwisko, stanowisko, nazwa firmy.


Wszystkie szczegóły mogą Państwo omówić z nami podczas konsultacji telefonicznej. Ponadto gwarantujemy wycenę indywidualną opartą o szczegółowe ustalenia.

Produkcja identyfikatorów na wysokiej jakości drukarce HDP