Oferowane przez Proficard karty plastikowe produkowane są zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami oraz przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii.Karty plastikowe Wszystkie karty plastikowe, które produkujemy posiadają dokładnie taki sam kształt i grubość, co popularne w sektorze bankowym karty płatnicze i kredytowe. Zostały one również wykonane z dokładnie tego samego materiału PVC. Sprawia to, że karta rabatowa lub lojalnościowa Państwa firmy będzie mieściła się w portfelu Waszego klienta obok innych jego kart i dokumentów.
Produkowane przez nasze przedsiębiorstwo karty odznaczają się doskonałą jakością i spełnia najwyższe światowe standardy. Dzięki możliwości zaimplementowania w nich zaawansowanych i spersonalizowanych rozwiązań, każda z nich doskonale sprawdzi się np. jako karta zbliżeniowa, identyfikacyjna, karta rabatowa z paskiem magnetycznym, czy inna.
Stosując nowoczesne i ciągle rozwijane technologie, a także dysponując bardzo bogatym doświadczeniem, jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw nawet najbardziej nietypowym potrzebom.
Nasze karty plastikowe mogą być wyposażone między innymi w:

  • pasek do podpisu
  • układ chipowy
  • pasek magnetyczny

Jeżeli zamierzacie Państwo promować swoją markę przez dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb karty plastikowe, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań. Takim przedsiębiorstwem jesteśmy My. Produkowane przez nas karty spełniają najwyższe światowe standardy. Dzięki odpowiedniej strukturze laminatu doskonale nadają się między innymi do zadruku w specjalnych drukarkach do kart plastikowych.